News

Know about market updates

پرورش زنبور عسل در گرجستان | صنعت دامداری و طیور در گرجستان

سرمایه گذاری در زمینه پرورش زنبور عسل در گرجستان

پرورش زنبور عسل در گرجستان

پرورش زنبور عسل در  گرجستان، گرجستان یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت است. این موضوع دلایل بسیاری دارد. به طور مثال گرجستان، عضو ناظر اتحادیه اروپاست که این، خود یک مزیت بزرگ محسوب می شود. اما یکی از پرطرفدارترین روش های مهاجرت به گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان است. سرمایه گذاری در زمینه پرورش زنبور عسل در گرجستان نه تنها بسیار سودآور است، بلکه می توانید از طریق پرورش زنبور عسل در گرجستان ، اقامت گرجستان را هم دریافت کنید. پس در ادامه با جورجین املاک همراه باشید تا درباره پرورش زنبور عسل در گرجستان بیشتر بدانید.

پرورش زنبور عسل در گرجستان

 

چرا سرمایه گذاری در گرجستان؟

یکی از مهم ترین دلایل برای سرمایه گذاری در گرجستان، عضویت این کشور در اتحادیه اروپاست. در حال حاضر علاوه بر امکان سفر بدون ویزا به دیگر کشورهای اروپایی با پاسپورت گرجی، تعرفه واردات و صادرات از این کشورها هم به صفر رسیده است.

همچنین هم اکنون، گرجستان وضع اقتصادی مناسبی دارد. به طور مثال مخارج زندگی در این کشور پایین است. این موضوع دلایل مختلفی از جمله دولت گرجستان و اتحادیه اروپا دارد.

چرا پرورش زنبور عسل در گرجستان ؟

یکی از بهترین زمینه های سرمایه گذاری در گرجستان، سرمایه گذاری در زمینه کشاورزی و دامداری است. این موضوع دلایل مختلفی دارد:

گرجستان، دارای آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیر است. بنابراین شما به راحتی می توانید در زمینه کشاورزی و دامداری در این کشور سرمایه گذاری کنید.

برای دامداری و پرورش زنبور عسل در گرجستان ، چراگاه ها، انواع گلها و گیاهان و … وجود دارد. پس در این باره نیز مشکلی وجود ندارد.

همچنین عسل قفقاز، یکی از بهترین و باکیفیت ترین عسل هاست. بنابراین پس از تولید عسل، می توانید آن را به اروپا و سراسر جهان صادر کنید.

روش های پرورش زنبور عسل در گرجستان

 

روش پرورش زنبور عسل در گرجستان

برای این کار، شما نیاز به داشتن سرمایه و زمین دارید. در ادامه مطلب درباره تهیه زمین خواهیم گفت. اما فراموش نکنید که اگر شما سرمایه کافی برای این کار نداشته باشید، نمی توانید اقامت گرجستان را دریافت کنید. همچنین با سرمایه کم، باید تلاش بسیاری برای موفقیت کنید.

به علاوه، اگر کار پرورش زنبور عسل را به صورت علمی و حساب شده و با برنامه ریزی انجام دهید، می توانید در مدت کوتاهی، سود زیادی کسب کنید.

تهیه زمین برای پرورش زنبور عسل در گرجستان

برای تهیه زمین برای این کار، شما دو راه دارید:

اولین راه، خرید زمین است. البته چند سالی است که فروش زمین به اتباع خارجی ممنوع است؛ اما شما می توانید از راه های قانونی مانند دریافت وکالت بلاعزل این کار را انجام دهید.

اما اگر سرمایه و طرح و برنامه اقتصادی کاملی برای پرورش زنبور عسل در گرجستان داشته باشید، می توانید از دولت گرجستان زمین رایگان دریافت کنید. بنابراین تهیه برنامه بسیار مهم است.

شرکت جورجین املاک، با سابقه بالایی که در این زمینه دارد، می تواند به بهترین شکل به شما کمک کند. پس اگر علاقه مند به دریافت اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان، خرید ملک در گرجستان و… هستید، می توانید به سایت جورجین املاک مراجعه کنید.

 

سرمایه گذاری در زمینه پرورش زنبور عسل در گرجستان

بنابراین، یکی از سودآورترین و بهترین روش های دریافت اقامت گرجستان و سرمایه گذاری در این کشور، پرورش زنبور عسل در گرجستان می باشد. شما از این طریق می توانید علاوه بر دریافت اقامت گرجستان، سود زیادی نیز کسب کنید. البته فراموش نکنید که برای دریافت اقامت، باید حداقل مبلغ 300.000 لاری را در این کشور سرمایه گذاری کنید.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. بازدید از دیگر پست های سایت را نیز فراموش نکنید. امیدواریم در گرجستان موفق باشید!

#گرجستان     #سرمایه_گذاری_گرجستان     #پرورش_زنبور_عسل_گرجستان     #خرید_ملک_گرجستان     #اقامت_گرجستان     #مهاجرت_گرجستان     #جورجین_املاک

یک نظر

  1. محمد

    به    بیان شده  

    سلام ضمن تشکر
    مطالب بسیار کم وناقص است لطفا با اطلاعات بیشتر مطلب بنویسید وتوضیحات دقیق تر شامل قیمت کندوی زنبورعسل با زنبور وقیمت عسل و شرایط فروش و …..

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *