News

Know about market updates

مراکز تفریحی گرجستان | هنگام سفر به گرجستان به کجا برویم ؟

مراکز تفریحی گرجستان

معرفی مراکز تفریحی تفلیس گرجستان

تفریح و سرگرمی، یکی از مهم ترین نیازهای انسان است. به همین دلیل در همه کشورها و شهرها، از جمله تفلیس گرجستان، مراکز تفریحی گرجستان بسیاری وجود دارند. از این رو در این مطلب از جورجین املاک، درباره مراکز تفریحی تفلیس صحبت خواهیم کرد. مراکز تفریحی تفلیس ، مراکز جذاب و خاطره انگیزی هستند که قطعا برای شما خاطره انگیز خواهند بود. پس در ادامه با جورجین املاک همراه باشید تا درباره مراکز تفریحی تفلیس بیشتر بدانید.

شهر تفلیس گرجستان

بزرگترین شهر گرجستان که پایتخت آن نیز هست، تفلیس (Tbilisi) نام دارد. شهر تفلیس، 1.5 میلیون نفر از 4 میلیون جمعیت گرجستان را در خودش جای داده است. تفلیس در منطقه “قفقاز” قرار گرفته است. این شهر، آب و هوای نیمه گرمسیری و مرطوب دارد. تفلیس، در واقع گرانترین و مدرن ترین شهر گرجستان است؛ به همین دلیل مراکز تفریحی تفلیس ، مراکزی مدرن و زیبا هستند. در ادامه با ما باشید تا درباره مراکز تفریحی تفلیس بیشتر بدانید.

بالن سواری در گرجستان مراکز تفریحی گرجستان  شهر بازی در تفلیس  بیلیارد در گرجستان شهر بازی در گرجستان

مراکز تفریحی گرجستان

از ارزانترین مراکز تفریحی گرجستان : تله کابین تفلیس

تله کابین تفلیس یکی از ارزان ترین و زیباترین تفریحات تفلیس است. ورودی این تله کابین، تنها 1 لاری می باشد. با استفاده از تله کابین تفلیس می توانید منظره تفلیس را ببینید و از طبیعت آن هم لذت ببرید.

شهربازی متاتسمیندا:مدرن و زیبا

شاید یکی از مهم ترین نکات درباره این شهربازی، قرار گیری آن روی کوهی به ارتفاع 770 متر است! این شهربازی در طبیعتی زیبا قرار دارد. ورودی آن 2 لاری و قیمت هر بازی، تا 5 لاری متغیر است. در این شهربازی، انواع سرگرمی و بازی و همچنین غرفه های سوغات و … وجود دارد. آن را از دست ندهید!

کلوپ بولینگ لبوسکی: ورزش در کنار آرامش!

اگر به گرجستان مهاجرت و یا سفر کرده اید یا می خواهید این کار را انجام دهید، شاید بخواهید کمی بولینگ یا بیلیارد بازی کنید؛ آن هم در فضایی مدرن و آرام. می توانید از این کلوپ برای بولینگ و بیلیارد بازی کردن استفاده کنید. به علاوه 4 استخر، یک کافه و یک صفحه نمایش بزرگ در این کلوپ وجود دارد.

تفریح در گرجستان

پارک آسترا: کارتینگ، سی

نما، پینگ پنگ و …

پارک آسترا یکی از آن پارک های مدرن و زیبای تفلیس است که باید آن را ببینید. در این پارک یک پیست کارتینگ برای کودکان و بزرگسالان، بازی های ویدیویی، سالن پینگ پنگ، سینما 7 بعدی، سالن جشن ها و … وجود دارد.

پارک آبی جینو پارادایس

پارک آبی جینو پارادایس، یک پارک آبی بزرگ با امکانات بسیار است. این پارک دارای استخر، بخش ساحلی، بازی های هیجان انگیز، رستوران، کافه، سالن بدن سازی، سالن ماساژ و … می باشد. هزینه ورودی این پارک آبی، 40 لاری است.

بالن سواری شهر تفلیس

اگر به تفلیس سفر کردید و این بالن سواری را ندید، نصف عمرتان بر فناست!! حتما باید آن را ببینید و حتی الامکان سوار بالن ها هم بشوید. در این مکان، بالن های با ظرفیت 2 تا 24 نفره وجود دارد. هزینه بالن ها هم بسته به تعداد سرنشین ها و نوع بالن متفاوت است.

تفلیس، پایتخت گرجستان، مکان های دیدنی بسیاری دارد که چند نمونه از بهترین آن ها را در این مطلب به شما معرفی کردیم. اما این ها، تمام مراکز تفریحی تفلیس نبودند. مراکز تفریحی تفلیس بسیار زیاد هستند؛ شما می توانید در سفر به تفلیس از آنها بازدید کنید.

مراکز تفریحی گرجستان

اگر قصد دریافت اقامت گرجستان، خرید ملک در گرجستان و … را دارید، برای اینکه احتمال بروز مشکل را به حداقل برسانید، میتوانید از متخصصان و کارشناسان جورجین املاک کمک بگیرید. به این منظور به وب سایت جورجین املاک مراجعه کنید. امیدواریم تجربه خوبی در گرجستان داشته باشید.

#گرجستان     #تفلیس     #تفریح     #مراکز_تفریحی_تفلیس     #بالن_تفلیس     #تله_کابین_تفلیس     #پارک_آبی_تفلیس     #اقامت_گرجستان     #خرید_ملک_گرجستان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *