News

Know about market updates

صرافی در گرجستان | تبدیل ریال به لاری در گرجستان

صرافی در گرجستان

دریافت پول رایج گرجی از طریق مراجعه به صرافی در گرجستان گرجستان

صرافی در گرجستان هر کشوری برای انجام معاملات و خرید و فروش مردم پولی را دارد که به عنوان پول رایج آن کشور معرفی می شود. گرجستان نیز همچون دیگر کشورهای جهان دارای پول رایج می باشد که به لاری شناخته می شود.

در زبان بین المللی پول این کشور به شکل GEL شناخته می شود که در اصل مخفف Georgian Lari بوده و معرف این کشور می باشد.

پول این کشور به وسیله اسکناس های5 تا200 لاری در دسترس می باشد و افرادی که در این کشور زندگی کرده و یا قصد مهاجرت به گرجستان را دارند می توانند به صرافی هایی که از سوی این کشور اجازه فعالیت دارند مراجعه کرده و پول این کشور را دریافت نمایند تا بتوانید برای اقامت گرجستان اقدام نمایید .

تبدیل ریال به لاری در صرافی در گرجستان

هر یک لاری گرجستان برابر با100 تتری است که در واقع پول خرد این کشور می باشد و تنها به شکل سکه مورد استفاده قرار می گیرد. در این کشور برای راحتی اتباع و شهروندان کارت هایی مخصوص برای مترو و اتوبوس و حتی تله کابین در نظر گرفته شده است و به نام مترومانی در اختیار افراد قرار می گیرند و به این ترتیب افراد دیگر نیازی به استفاده از پول خرد نخواهند داشت.

 

زمانی که از این کارت ها برای رفت و آمد در تفلیس استفاده کنید متوجه ارزانی و راحتی آن خواهید شد بنابراین توصیه می کنیم در زمیان حضور در این کشور حتما کارت مترومانی تهیه نمایید.

از آنجایی که مراکر خرید و هتل های کشور گرجستان با پول ایران آشنایی نداشته و آن را قبول ندارند بهتر است پیش از ورود به این کشور اقدام به تهیه پول رایج این کشور از صرافی در گرجستان  معتبر نمایید.

صرافی در گرجستان

باز هم تاکید می کنیم در صورتی که قصد تعویض ول و ارز خود به لاری گرجستان را دارید حتما به دنبال صرافی های معتبر باشید.

چرا صرافی در گرجستان

پیش از اینکه اقدام به تعویض پول خود کنید بهتر است ابتدا تابلویی که در خصوص اعلام قیمت پول های مختلف در قسمت بالایی درب صرافی قرار داده شده توجه کافی داشته باشید.

سعی کنید به سراغ صرافی هایی بروید که پول شما را با قیمت بهتری تعویض می کنند تا به این ترتیب ضرری متوجه شما نبوده باشد.

اغلب مغازه ها و فروشگاه ها و رستوران هایی که در این کشور حضور دارند لاری را دریافت می کنند و تعداد اندکی هستند که در مقابل ارائه خدمات خود دلار را دریافت می کنند

بنابراین توجه کنید که همیشه لاری به میزان کافی به همراه داشته باشید تا در پرداخت هزینه های خود با مشکلی مواجه نشوید. علت این توصیه این است که در صورت پذیرش دلار مبلغ نامعقولی از آن کاسته خواهد شد و این می تواند هزینه های شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

همچنین درباره خرید خانه در گرجستان نیز بخوانید

به همین دلیل باز هم توصیه می کنیم در ابتدای ورود خود به این کشور به سراغ صرافی های معتبر رفته و پولی که به همراه دارید را به لاری تبدیل نمایید تا هزینه های کمتری را پرداخت کرده باشید.

یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که پیش از خروج از کشور خود تبادل ارزی را انجام داده و مبلغ کافی از پول رایج کشور مورد نظر را با خود داشته باشید

چرا که در کشوری که هدف مسافرت است از موقعیتی که صرافی ها دارند بی خبر هستید و نمی دانید اعتبار آن ها تا چه اندازه ای است.

پول گرجستان لاری

البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که ممکن است پول تهیه شده در کشور مقصد به اتمام برسد بنابراین پیش از خروج از کشور صرافی های معتبری که در گرجستان وجود دارد را شناسایی کنید تا در صورت لزوم بتوانید به آن ها مراجعه کرده و ارز مورد نیاز خود را تهیه کنید. ما در گروه جورجین ملک در خدمت شما هستیم .

.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *