خرید ملک در گرجستان | خرید خانه در گرجستان و دریافت اقامت

خرید ملک در گرجستان | خرید خانه در گرجستان و دریافت اقامت


خرید ملک در گرجستان

یکی از راه هایی که موجب می شود افراد خارجی بهتر و سریع تر بتوانند در کشور گرجستان دریافت اقامت داشته باشند خرید ملک در این کشور می باشد.

با در نظر گرفتن قانونی که در حال حاضر در گرجستان وجود دارد و در سال2015 پارلمان این کشور آن را به تصویب رسانده کلیه افرادی که ملکی به ارزش35 هزار دلار آمریکا را در این کشور خریداری کرده باشند این امکان را دارند که اجازه اقامت یک ساله خود و افراد خانواده شان را دریافت نمایند.

این افراد می توانند طی سال های آینده مدت اقامت خود را به راحتی تمدید نمایند و پس از گذشت شش سال می توانند کارت اقامت دائم این کشور را دریافت نمایند و به عنوان یکی از شهروندان این کمپانی معرفی شوند.

پس از اینکه کارت اقامت دائم برای افراد صادر شدند می توانند نسبت به دریافت پاسپورت گرجستان نیز اقدامات لازم را انجام دهند.

فواید خرید ملک در گرجستان

همانگونه که اطلاع دارید گرجستان در سال2017 طی فاز دوم به اتحادیه اروپا ملحق شد و همین مساله موجب شده تا گرجستان در جهت مبدل شدن به یکی از دائمی ترین عضوهای اتحادیه اروپا آینده ای روشن را برای خود متصور شود.

یکی از مهمترین مزایای خرید ملک در گرجستان این است که اگر این کشور به صورت قطعی به اتحادیه اروپا ملحق شود قیمت ملک خریداری شده افزایش بسیار زیادی پیدا خواهد کرد.

چرا خرید ملک در گرجستان

علاوه براین کلیه افرادی که دارای اقامت و یا حتی پاسپورت یکی از کشورهای اتحادیه اروپا را دارند این امکان را به دست می آورند که برای زندگی و کار در کلیه کشورهایی که عضو این اتحادیه هستند اقداماتی را انجام دهند.

زمانی که فردی اقامت گرجستان را دریافت نماید می تواند به سادگی و به راحتی در کلیه بانک های بین المللی حساب بانکی داشته باشد و در زمینه پرداخت تراکنش های جهانی با هیچ گونه موردی برخورد نخواهد کرد و می تواند به راحتی به انجام کارهای بین المللی خود بپردازد.

گرجستان به عنوان کشوری شناخته می شود که پس از آنکه اتحاد جماهیر شوروی فروپاشید سعی کرد با انجام راهکارهای مناسبی به رشد و توسعه برسد.

اقامت گرجستان از طریق خرید ملک

به صورت کلی باید کگفت کلیه کشورهایی که در بلوک شرق قرار داشتند برای اینکه بتواند به عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا به شمار بیایند تلاش بسیار زیادی داشته اند اما با در نظر گرفتن استانداردهایی که برای ملحق شدن به اتحادیه اروپا وجود دارد کشورهای شرقی مجبور بودند تلاش بسیار زیادی را از خود نشان دهند.

گرجستان به عنوان یکی از کشورهایی شناخته می شود که از چگونگی توسعه ای که کشورهای پیشرفته برای خود در نظر گرفته اند الگوبرداری کرده و با الهام از چگونگی تدوین قانون شفاف آن ها توانسته توسعه زیادی داشته باشد.

خرید خانه در گرجستان

خانه در تفلیس

الحاق مرحله ای این کشور به اتحادیه اروپا می تواند این مساله را به خوبی تایید کند. این مساله یکی از مهمترین مواردی است که موجب شده گرجستان برای این که بتواند اقتصاد خوبی را به وجود بیاورد مجوز اقامت برای سرمایه گذارانی که از کشورهای دیگر وارد می شوند را صادر کرده و موجب شده تا شرایط راحت تری داشته باشند.

یکی دیگر از مواردی که موجب می شود تا سرمایه گذاران خارجی اقدام به حضور در این کشور کنند وجود کمپانی های گوناگون بین المللی می باشد که در زمینه های اقتصادی متنوعی در این کشور در حال فعالیت بوده و با کشورهای دنیا تجارت آزادانه ای را دارند.

اقامت افراد خارجی در گرجستان دانشگاه های آمریکایی و انگلیسی را مجاب کرد تا در این کشور نیز شعباتی را دایر نمایند که همین مساله موجب می شود تا در زمینه علمی نیز این کشور بتواند به همراه زمینه های اقتصادی مختلف توسعه پیدا کند و پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

افرادی که تمایل دارند تا سرمایه گذاری مناسبی برای آینده خود داشته باشند می توانند اقدام به خرید ملکی مناسب در این کشور نموده و از تسهیلاتی که گرجستان در اختیار آن ها قرار می دهد بهترین استفاده را ببرند.

کارشناسان شرکت جورجین ملک در این راه در کنارتان هستند تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید .