News

Know about market updates

خرید ملک اقساطی در گرجستان | پیش فروش خانه در گرجستان

روش خرید ملک اقساطی در گرجستان

همه چیز درباره خرید ملک اقساطی در گرجستان

اگر شما هم یکی از افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور گرجستان رو دارن، قطعا نیاز دارید که در گرجستان، یک ملک برای زندگی داشته باشید. به این منظور میتونید خرید ملک اقساطی در گرجستان رو انجام بدید. با خرید ملک اقساطی در گرجستان ، میتونید به صورت اقساطی صاحب یک خانه، زمین و … بشید. پس اگر که شما قصد مهاجرت به گرجستان رو دارید، در ادامه با وب سایت جورجین ملک همراه باشید تا درباره خرید ملک اقساطی در گرجستان بیشتر بدونید.

کشور گرجستان

در ابتدا لازمه که یک مقدار درباره کشور گرجستان بگیم: گرجستان، یک کشور کوچک و کم جمعیت در شرق اروپا هست. گرجستان حدودا 4 میلیون نفر جمعیت داره. شهروندان گرجستانی به زبان گرجی صحبت می کنن. همچنین واحد پول این کشور، لاری هست. شهر تفلیس، پایتخت کشور گرجستانه.

بهترین روش خرید ملک اقساطی در گرجستان

چرا مهاجرت به گرجستان؟

یکی از مهم ترین دلایلی که گرجستان رو به مکانی ایده آل برای مهاجرت تبدیل میکنه، اتحادیه اروپا هست. در حال حاضر این کشور، عضو ناظر اتحادیه اروپاست و تبدیل شدنش به عضو اصلی این اتحادیه قریب الوقوع هست. در صورتی که این اتفاق بیفته، شما میتونید از مزایای منحصر به فرد اون، بهره مند بشید.

همچنین دولت گرجستان، دولتی هست که مدیریت خوبی داره و به سرمایه گذاران و مهاجران اهمیت میده. یکی از نمونه های مدیریت خوب دولت گرجستان، پایین بودن مخارج زندگی در گرجستان هست.

خرید ملک اقساطی در گرجستان

در صورتی که شما قصد مهاجرت به گرجستان رو داشته باشید، میتونید از خرید ملک اقساطی در گرجستان بهره مند بشید. یعنی اینکه شما میتونید به صورت قسطی، یک زمین، خانه و … در گرجستان خریداری کنید. به طور مثال، میتونید یک آپارتمان خوب در تفلیس رو با اقساط 24 یا 36 ماهه خریداری کنید.

معمولا، شما 30 درصد از هزینه ملک رو در ابتدا می پردازید و بعد از اون، بقیه هزینه رو به صورت اقساط چند ساله پرداخت می کنید. اما شما نمیتونید به سرعت با خرید ملک اقساطی در گرجستان اقامت گرجستان و خرید ملک در گرجستان رو دریافت کنید. چون در آغاز سندی به نام شما وجود نداره. اما بعد از اینکه سند به اسم شما زده شد، میتونید به کمک جورجین ملک اقدام به دریافت اقامت گرجستان از طریق خرید ملک کنید.

چرا خرید ملک اقساطی در گرجستان گزینه مناسبی هست؟

شاخص ترین دلیل برای خرید ملک اقساطی در گرجستان این هست که نیازی نیست که هزینه رو به یکباره پرداخت کنید. این موضوع میتونه برای شما مزایایی داشته باشه.

علاوه بر این، شما خواهید تونست با خرید ملک قسطی در گرجستان، پس از مدتی اقامت گرجستان رو هم دریافت کنید. یعنی بدون پرداخت نقدی هزینه ملک، میتونید بعد از اینکه سند به نام شما زده شد، اقامت گرجستان رو دریافت کنید.

همونطور که در این مطلب خوندید، شما میتونید با خرید ملک اقساطی در گرجستان ، صاحب یک ملک در گرجستان بشید و بعد از مدتی اقامت گرجستان رو هم دریافت کنید. اگر که شما نمیخواید مبلغ کل ملک رو بپردازید، خرید ملک قسطی در گرجستان، گزینه خوبی برای شما هست. همچنین فراموش نکنید که بعد از اینکه سند ملک به اسم شما ثبت شد، میتونید از جوجین ملک برای دریافت اقامت گرجستان کمک بگیرید. برای اقدام به این کار، میتونید به راحتی به وب سایت جورجین ملک مراجعه کنید.

خرید ملک اقساطی در گرجستان

مطالب مفیدی درباره اقامت گرجستان

مهاجرت به گرجستان و دریافت اقامت موقت

زمانی که صحبت از مهاجرت به میان می آید باید مسایل و نکات بسیاری مد نظر قرار داده شود چرا که این مساله می تواند سرنوشت و آینده ی افراد و اعضای خانواده آن ها را تحت تاثیر قرار دهد.

اگر به مساله مهاجرت با دید دقیقی بنگرید متوجه خواهید شد که در جریان این مساله باید پروسه ای بسیار طولانی را طی کنید و این نکته را به خاطر داشته باشید که یک اشتباه بسیار ساده و کوچک می تواند روند مهاجرت را برای افراد برای مدت های طولانی به تاخیر بیاندازد و یا به طور کلی موجب کنسل شدن پرونده مهاجرت اشخاص گردد.

علاوه براین مساله کلیه افرادی که متقاضی مهاجرت هستند باید قوانین و قواعدی که به وسیله قانون مهاجرت کشور منتخب تعیین شده است را در نظر داشته باشند و مطابق با این اصول و قواعد عمل نمایند و در این بین متقاضیانی که واجد شرایط اقامت باشند می توانند ویزای خود را دریافت نمایند.

همواره اقدام به انجام کارهای مهاجرتی به وسیله وکیل و یا مشاورانی که در این زمینه تخصص کافی را دارند موجب می شود تا هزینه های کمتری پرداخته شود و علاوه براین روند حقوقی مهاجرت نیز با سرعت بیشتری انجام شود؛ بنابراین توصیه می کنیم در ابتدای کار برای اینکه بتوانید با سرعت بیشتری روند حقوقی مهاجرت خود را انجام دهید حتما با وکیل و یا مشاوران فعال در این زمینه مشورت نمایید.

برای مهاجرت به گرجستان باید در نظر داشته باشید که دو راه اقامت وجود دارد: اقامت موقت و اقامت دائم

اقامت موقت در این کشور دارای شرایطی است که کلیه متقاضیان باید آن ها را در نظر داشته و مطابق با آن ها رفتار نمایند تا در صورت تمایل بتوانند بعدها اقامت موقت خود را به اقامت دائم تبدیل کرده و یکی از شهروندان گرجی به شمار بیایند.

افرادی که تمایل به دریافت اقامت موقت گرجستان دارند باید شرایط عمومی و خصوصی را دارا باشند که شرایط عمومی عبارت است از عدم داشتن سوء سابقه در پلیس اینترپل و به همراه داشتن پاسپورتی که مدت زمان آن بیشتر از شش ماه باشد.

در خصوص شرایط خصوصی نیز باید عنوان کنیم که فرد برای دریافت اقامت موقت این کشور می تواند از طریق ثبت شرکت و یا دارا بودن پلان بیزینسی و همچین داشتن سرمایه مالی مکفی که به میزان سرمایه گذاری در این کشور باشد.

با داشتن این موارد می توان نسبت به دریافت اقامت موقت این کشور اقدام نموده و ویزای گرجستان را دریافت کرد.

اقامت در گرجستان دارای مزایی نیز می باشد که دریافت اقامت دائمی این کشور به عنوان مهم ترین این مزایا به شمار می رود. علاوه براین اقامت در این کشور می تواند موجب دریافت پاسپورت گرجی از سوی متقاضیان شود.

یکی دیگر از مزیت های مهم اقامت در گرجستان این است که افرادی که در این کشور اقامت دارند در خصوص مسافرت هایی که به کشورهای دیگر دارند نیازی به پرداخت مالیات خروج از کشور ندارند و علاوه براین می توانند خودروهایی را از کشورهای دیگر وارد کشور گرجستان نمایند.

از سوی دیگر اتباع این کشور می توانند حساب بانکی افتتاح کرده و وام نیز دریافت کنند که در این زمینه هیچ تفاوتی بین افراد گرجی با افرادی که از کشورهای دیگر وارد خاک گرجستان شده اند وجود ندارد.

افرادی که تمایل به اقامت موقت در گرجستان را دارند باید کلیه اصول و قواعد تعیین شده از سوی امور مهاجرتی این کشور مد نظر قرار دهند و با توجه به آن ها اقدام به انجام مراحل حقوقی نمایند و این نکته را به خاطر داشته باشند امور مهاجرتی این کشور پرونده افراد را به طور کامل بررسی خواهند نمود و در صورت مشاهده هرگونه نکته منفی ای پرونده مهاجرتی آن ها به تعویق خواهد افتاد و مدت ها و یا گاهی سال ها باید منتظر صدور ویزا برای ورود به این کشور باشند.

   بعد از خوندن این مطلب، فراموش نکنید که نظرات و تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک بذارید. همچنین میتونید از بقیه مطالب سایت مثل اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری هم دیدن کنید. موفق باشید!

#گرجستان     #اقامت_گرجستان     #ملک_اقساطی     #ملک_قسطی     #خرید_ملک_اقساطی_گرجستان     #آپارتمان_اقساطی_گرجستان     #خانه_اقساطی_گرجستان     #خرید_ملک_اقساطی_تفلیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *