اقامت گرجستان از طریق ازدواج | باید ها و نباید های اقامت ازدواج

اقامت گرجستان از طریق ازدواج | باید ها و نباید های اقامت ازدواج


ازدواج راهی برای اخذ اقامت گرجستان

کلیه افرادی که با اتباع گرجی ازدواج می کنند می توانند اقامت این کشور را به دست بیاورند اما قانون اقامت به وسیله ازدواج در این کشور برای افرادی که به هر شکلی پناهنده گرجستان بوده اند را در بر نمی گیرد.

هر فردی چه زن باشد و چه مرد چنانچه با یکی از اتباع گرجستانی ازدواج نماید این امکان را به دست می آورد تا یک ماه بعد از ازدواج کلیه مدارکی که نشان دهنده ازدواج او می باشد اقامت این کشور را به صورت دائم به دست بیاورد  .

اقامت از طریق ازدواج با شهروند گرجی

ولی اقامت دائم این کشور اغلب برای خانم هایی که با مردان گرجی ازدواج می کنند با سرعت بیشتری ارائه می شود اما در خصوص مردانی که با زنان گرجی ازدواج می نمایند قانون زمان بیشتری را لازم دارد تا بتواند بررسی های لازم را در خصوص آن ها انجام دهد و علت این مساله نیز این است که پلیس این کشور اعلام کرده اغلب ازدواج هایی که مردان در این کشور انجام می دهند صوری است تا بتوانند تنها اقامت دائم این کشور را به دست بیاورند. همین مساله موجب شده تا در خصوص اخذ اقامت به وسیله مردان دقت بسیاری صورت بگیرد و مدت زمان دریافت اقامت برای آن ها می تواند یک سال و یا حتی بیشتر نیز باشد.

مدت زمان اقامت از طریق ازدواج

براساس قانون این کشور دست کم یک سال پس از این که اقامت دائمی دریافت شد فرد می تواند برای دریافت پاسپورت گرجستانی اقدام نماید اما شرایطی برای این کار وجود دارد که یکی از مهمترین ان ها مسلط بودن به صورت کامل به زبان این کشور می باشد.

یکی دیگر از شروطی که برای دریافت پاسپورت این کشور باید در نظر داشت این است که فرد متقاضی باید تاریخ و جغرافیای مربوط به گرجستان را به خوبی بداند چرا که افسر مهاجرت در این خصوص در مصاحبه ای که برای دریافت پاسپورت انجام می شود سوالاتی را از فرد متقاضی خواهد پرسید.

افرادی که قصد دارند اقامت گرجستان را دریافت نمایند باید مسایل بسیاری را در نظر داشته باشند که یکی از ان ها تفاوت های فرهنگی و زبان محاوره ای و حتی نوع پوشش می باشد.

اگر قصد دارید با فردی که تبعه گرجستان است ازدواج نمایید پس بهتر است ابتدا با تمام این تفاوت ها آشنا شده و به صورت جدید بر روی آن ها فکر کرده و تصمیم درستی را اتخاذ نمایید.

پلیس اطلاعاتی که در گرجستان وجود دارد قدرت بسیار زیادی دارد و صوری بودن ازدواج را بلافاصله متوجه می شود و علت آن نیز این است که زنان و دختران خیابانی در قبال ازدواج صوری با مردانی که از کشورهای دیگر آمده اند و یا بالعکس پولی را دریافت می کنند.

اقامت گرجستان از طریق ازدواج

به همین دلیل پلیس اطلاعات حاضر در این کشور با انجام بررسی های ساده ای می تواند حقیقت را متوجه شده و همین مساله موجب رد افراد متقاضی خواهد شد.

به همین علت توصیه می کنیم در خصوص افرادی که قصد دارد از این روش سواستفاده کرده و هزینه های زیادی را از شما دریافت کنند دقت کافی داشته باشید. ا

همچنین بخوانید : سرمایه گذاری در گرجستان

لبته این مساله در خصوص خانواده های اصیل گرجستانی صدق نمی کند و آن ها هرگز و در برابر هیچ مبلغی ازدواجی صوری را انجام نخواهند داد و علت آن نیز مذهب و اعتقادات محکم مردم این کشور است که موجب می شود این کار را انجام ندهند.

به همین دلیل توصیه می کنیم در صورتی که به دنبال اخذ اقامت گرجستان از این طریق هستید بهتر است منصرف شده و به دنبال راهکار صحیحی باشید تا بدون هیچ گونه مشکلی بتوانید اقامت این کشور را دریافت کرده و به عنوان یکی از اتباع این کشور معرفی شوید.

قانون کشور گرجستان همیشه راه راست را توصیه می کنید به همین دلیل بهتر است راه درستی را برای حضور در این کشور انتخاب نمایید.

این مطلب نیز شاید برای شما مفید باشد : خرید ملک در گرجستان